Görükle Koltuk Yıkama

Görükle Koltuk Yıkama

Bursa Nilüfer Görükle Koltuk Yıkama Firması olarak en uygun fiyatlarla aynı gün yerinde koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Koltuk yıkama hizmetimiz %100 garantili olup memnun olmazsanız para iadesi sözü veriyoruz. Hafta içi her gün 08:30 – 23:00 aralığın da koltuk temizleme hizmeti sunuyoruz.

Koltuk yıkama hizmetimiz ile bağlantılı olarak yatak yıkama, çekyat yıkama, baza yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetimiz mevcuttur. İhtiyacınız olan hizmetin bedelini fiyat listemize bakarak öğrenebilirsiniz veya bizleri arayarak detaylı bilgi isteyebilirsiniz. Aynı gün randevu oluşturan tek firma olduğumuzun altını çizerek belirtmek istiyoruz. Bursa’da bölgesel hizmet veren kişiler veya firmalar gibi çalışmıyoruz. Bursa’nın her bölgesin de bulunan yıkama ekibimiz ile günün her saati ansızın kapınızı çalabilecek ekibe sahibiz.

Görükle koltuk yıkama firması arıyorsanız ve acil bir hizmete ihtiyacınız var ise bizleri hemen arayarak randevu talep edebilirsiniz. Dilediğiniz saat ortalamasın da saha ekibimizi sizlere yönlendirerek ihtiyacınız olan temizliği en hızlı şekil de karşılamaya çalışıyoruz. Koltuk yıkama fiyatlarımızı öğrenmek ve nasıl temizlediğimizi öğrenmek için bizleri hemen arayınız.

Dilerseniz WhatsApp hattımızdan bizlere ürünlerinizin resimlerini atarak fiyat ve randevu oluşturulmasını isteyebilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarımız ve web sitemiz de bulunan canlı destek hattımız ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Güzelyalı Koltuk Yıkama

Güzelyalı Koltuk Yıkama Firması

Bursa Güzelyalı Koltuk Yıkama firması olarak Mudanya bölgesine haftanın her günü koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuklarınızı yerinde yıkama yapıyoruz ve diğer ev ürünlerinize hiç bir zarar vermeden temizliği gerçekleştiriyoruz.

Son dönemler de gelişen teknoloji ile artık temizlikte daha kolay hale gelmiş durumdadır. Bu kolaylık bizler için en önemli olan zamanı daha iyi değerlendirmemize yardımcı oluyor. Bizler koltuklarınızı yıkarken siz kendi işinize yönelebilir ve zamanı en iyi şekil de değerlendirebilirsiniz. Mudanya Güzelyalı bölgesin de bir çok koltuk yıkama hizmeti veren firma bulunuyor olsa da çoğunluğu bireysel kişilerdir. Onay koltuk yıkama olarak kurumsal hizmet vermeyi hedefleyen ve bu hedefe doğru hızlıca adımlar atan bir firmayız.

Çalışma arkadaşlarımız işlerin de hamarat ve tecrübe sahibidir. Gerek koltuklarınız gerek yatak ve diğer ürünlerinizin temizliğini aynı gün içerisin de hiç bir maddi hasar vermeksizin tertemiz edebilecek donanıma sahip bir ekiple çalışıyoruz. Koltuklarınızın bulunduğu adrese en uygun zaman da gelerek sizleri bekletmemeye özen gösteriyor ve randevu saatlerimize riayet ediyoruz. Bu konu da en net ve garantili hizmet veren Bursa’da tek koltuk yıkama firmasıyız!

En Uygun Koltuk Yıkama Fiyatları

Bursa’nın her bölgesine en uygun koltuk yıkama fiyatlarını biz sunuyoruz. Bu sözümüz de iddialıyız ve net fiyat garantisiyle çalışan tek firmayız. Fiyat almak için dilerseniz web sitemiz üzerin de bulunan Fiyat Listesi sekmesini inceleyebilirsiniz. Telefon numaralarımızı kullanarak bizlerden fiyat alabilirsiniz veya whatsApp hattımıza koltuklarınızın fotoğrafını gönderin hemen fiyat verelim.

Fiyatlistesi
Koltuk Yıkama Fiyatları

Daha detaylı bilgi almak istiyor ve bilgi almadan evvel adres ve telefon numaralarınızı bildirmek istemiyor musunuz?

Web sitemiz de sağ alt köşesin de sohbet kısmına tıklayarak sadece isminizin zorunlu olduğu kısmı doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram adresimiz veya Facebook sayfalarımız da bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz kadar bilgi talep edebilirsiniz.

Hemen Ara: 0532 390 84 99

WhatsApp: Whatsapp Hattı

Instagram: @onaykoltukyikam

Facebook: @onaykoltukyikama

5D3C76A4 707B 4DF2 8B94 D58C212C2829
Güzelyalı Koltuk Yıkama

Stor Perde Yıkama

Stor perde yıkama hizmetinin önemi. Perdeler, ev, ofis ya da yaşam sürdürülen her yerde kullanılan ve mekanların vazgeçilmez bir eşyasıdır. Perdeler, ortama güzel bir hava katar, bulunduğu ortamın bütünlüğünü tamamlar. Günümüzde perde çeşitleri oldukça fazla sayıya ulaşmıştır. Bunlardan biri de stor perde olmuştur. Çok sık kullanılmaya başlayan stor perdeler, mekanlara farklı ve şık bir görünüm katmıştır.

Perdeler zamanla kullanım sonucu, kirlenebilirler. Kirlenen perdeler hep göz önünde olduğu için hemen fark edilebilen bir eşyalardır. Bu sebeple kirlenen perdelerin temizlenmesi mutlaka yapılmalıdır. Bu temizliği yaparken stor perdelere zarar gelmemesi için mutlaka kaliteli kuruluşlar ile çalışılması gerekir. Firmamız, Bursa stor perde yıkama alanında hizmet verip, bu konuda en etkin yıkama ile perde temizliği saplıyoruz.

Firmamızdan Hizmet Alabilirsiniz

Stor perde yıkama işlemleri uzmanlık gerektiren bir durumdur. Perdelerin yıkama esnasında ya da kalitesiz malzemeler yıkanmış olmasından kaynaklı aşınmalar meydana gelebilir. Bu sebeple firmamızdan bu konuda yardım alabilirsiniz. Stor perdelerinizi en etkili şekilde temizlemesini yapıyoruz. Stor perde yıkama işlemlerinde uyguladığımız yöntemler şöyledir

Özellikle stor gibi nazik yıkamalar yapılması gereken perdelerinizi mutlaka uzman kişiler tarafından yıkanmasını belirtmekte fayda vardır. Çünkü , kalitesiz firmalardan alacağınız hizmet ile stor perdelerinizin yıkama işlemlerinde kötü sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Perdede yıpranma, aşınma, perde renginde solma gibi problemler ile karşılaşmak mümkün olacaktır.

Stor Perde Yıkama ve Çalışma Programı

stor perde
stor perde yıkama

Stor perdelerinizi yetkili çalışanımız evinizden alır, başka kişilerin perdeleri ile karışmaması için etiketlendirme yapılır. Bu işler için tasarlanmış olan alanlarımıza getirilerek, yıkanmaya hazır hale getirilir. İlk önce perde kumaşı belirlemesi yaptıktan sonra buna uygun bir temizleme maddesi ile temizlenmesine karar verilir.

Perde üzerinde meydana gelmiş olan leke ve kirler ön işlemden geçerek, özel leke çıkaran ürünlerimiz ile lekelerin çıkarılması sağlanır. Ürünlerimizin hiç birinde zararlı ve kimyasal madde bulunmaz. Stor perde kumaşına uygun su ayarlaması da yapıldıktan sonra, perde yıkamak için özel üretilmiş makineler ile yıkanması sağlanır.

Stor Perde Kurutma İşlemleri

Perde yıkama işlemleri tamamlandıktan sonra sıra perdeleri kurutma işlerine geçilir. Uygun büyüklükte ve steril olan alanlarımızda perdeler serilerek kurutma işlemi yapılır. Kurutma işleminin tamamlanması ile birlikte tekrar evlerinize güven içerisinde getirme işlemi yaparız. Bütün bu işlemler son derece dikkat ve özen isteyen işlemlerdir. Bu sebeple kalitesi olmayan firmalar ile çalışmak, sizlere fayda yerine zarar verir.

Firmamız, stor perde yıkama alanında hizmet vermiş olup, sizlere bu konuda güvenli ve kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyarız. Uygun fiyat ve güvenli hizmet ile faaliyet gösteren firmamız, sizlerin bu hizmetten memnun kalmanız için bütün olanaklarımızı sizlere sunmaktayız. Bizleri bu konuda tercih edebilir, stor perde yıkama alanında rahatlıkla bizimle çalışabilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. InstagramFacebook

Araç Koltuk Yıkama

Araçların koltukları kullanım sıklığından ötürü ve farklı sebepler ile (yiyecek, içecek dökülmesi gibi) ile kirlenmeler olabilir. Bu kir ya da lekeler yalnızca görsellik bakımından kötü  görünmeyip, bunun yanı sıra bu leke ya da kirler zararlı maddelerin (bakteri, mantar) meydana gelmesine sebep olacaktır. Araç koltuk yıkama işlemlerinin belirli zamanlarda yapılması, olası sorunların da önüne geçmekte fayda sağlayacaktır.

Araç koltuk temizliği, bireysel yapıldığı zaman çok etkili bir temizleme işlemi olmayacaktır. Bu alanda firmaların temizlik için kullandığı özel cihazlar ile araç koltuk temizliği derinlemesine ve etkili olacaktır. Bu alanda hizmet veren firmamız, en son teknolojik cihazlar ile araç koltuğu temizleme işlemi yapıp, sizlere bu konuda en verimli sonuçları sunuyoruz.

Araç Koltuk Yıkamada Önemli Olan Konu

Araçların koltukları yerinden çıkarıldıktan sonra tazyikli su ile temizleme işlemi yapılması oldukça yanlış bir durumdur. Bu işlem, dışarıdan derinlemesine bir temizlik gibi görünse de teknik açıdan oldukça yanlış bir uygulamadır. Araç koltuk yıkama için koltuk çıkarıldığında orijinali kesinlikle bozulacak, vida ve somunlar zarar görmüş olacaktır.

Yapılacak olan bu yanlış işlemler ile araba satılmaya karar verildiğinde  ederinden daha düşük bir fiyata satışı gerçekleşecektir. Bunun yanında arabanız farklı ekipmanlar ile tesisatı bulunuyorsa, su ile temizleme işleminden sonra bu cihazlarda bir sorun yaşanması görülebilir. Bu sorun hemen çıkmasa bile zaman içerisinde mutlaka problem yaşanması mümkün olacaktır.

Araç Koltuk Yıkama İşleminde İzlediğimiz Yol

araç koltuk
araç koltuk yıkama

Firmamız, araç koltuk yıkama esnasında arabanızın hiç bir cihazına zarar vermeden işlem gerçekleştiriyoruz. Araç koltuk yıkama işlemi yaparken ilk önce aracınızın içerisini elektrikli süpürge ile koltuk üzerinde yer alan her türlü kırıntı ve tozdan arındırma işlemi yapıyoruz. Daha sonra basınçlı buhar adı verilen özel cihazlarımızla koltuk yüzeyindeki kirlerin yumuşamasını sağlıyoruz.

Bu işlemden sonra kısa bir müddet bekleyerek, kirlerin yumuşamasını gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise, yumuşayan kirlerin üzerine özel leke çıkarıcı, içerisinde kimyasal bulunmayan ürünlerimizden kullanarak, lekelerin çıkarılmasını sağlıyoruz.

Fırçalama İşlemi Yapıyoruz

Lekelerin iyice çıktığından emin olmak için koltuklara fırçalama işlemi yapıyoruz. Daha sonra kuvvetli çekiş gücü bulunan elektrik süpürgelerimiz ile koltukta bulunan kirlerin çekilmesi işlemini uyguluyoruz. Böylelikle koltuk üzerinde bulunan mikrop, bakteri gibi maddelerin yok olmasını sağlıyoruz.

 Araç yıkama esnasında kullandığımız özel buhar makinaları ile, kirlerin çok iyi şekilde yumuşaması sağlanır. Bu sebeple araç koltuk yıkama işleminde mutlaka bu yöntem kullanılmalıdır. Firmamız, bu işlemlerin uygulanmasında her türlü ekipmanları ile faaliyet gösterip, bu işlemlerde hiç bir sorun yaşanmadan tamamlanmasını  gerçekleştirir. Bu konuda uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile çalışan firmamız, müşteri memnuniyeti için her geçen gün kendisini geliştirmektedir.

Bu alanda tam teşekkülü ekipmanlar ve uzman ekip ile hizmet vermekteyiz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook

Cami Halı Yıkama

Cami Halı Yıkama

Cami halıları bilhassa hijyen ve bakımları hususunda  çok dikkat edilmesi gereken konulardan biridir.  Ev ya da iş alanlarında kullanılan halılardan değişik olarak ayakkabı çıkarılarak, bir sürü kişinin ayak basacağı, ayrıca ayak basılan yerlere el ve yüz de değeceği için bu konuda temizlik oldukça önemli bir yere sahip olmaktadır.

Bu nedenle cami halı yıkama hususunda özenli davranılmalı ve belirli zamanlarda halıların bakımının yapılması gerekir. Cami halısı, düzenli olarak süpürülse de bu noktada çok da yeterli bir temizlik olmamaktadır. Bu sebeple cami halıların yıkanması gerekir. Firmamız, bu alanda kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktadır. Alanında uzman ekiplerimiz ile faaliyet gösteren firmamız, özel araç ve ekipmanlarımız ile hizmet sunmaktayız.

Cami Halı Yıkama İşlemlerinde Uyguladığımız Metotlar

5D3C76A4 707B 4DF2 8B94 D58C212C2829
Cami Halı Yıkama

Cami halılarında yün olan halı çeşidi daha fazla talep görmektedir. Bu alanda uzun müddet bir kullanım olabilmesi için bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Firmamız, temizleme işlemine başlamadan önce, halının hangi tür olduğu belirlendikten sonra işlemlere geçilir. Halının türü belli olduktan sonra buna göre bir temizleme işlemi uygulaması yapılır.

Cami halı yıkama işlemlerinde kullandığımız  ürünler, kimyasal içermeyen ve bu konuda oldukça etki sağlayan  temizlik maddeleridir. Halıları bu solüsyonlar ile düzgün şekilde yıkadıktan sonra özel vakum cihazlarımızla kirli suyun çekilmesini sağlarız. Bu işlem, temiz su gelinceye kadar devam eder. Daha sonra cami halılarının kurutulması yapılır.

Cami Halıları Nasıl Temizlenmelidir?

Cami halısı yıkama alanında hizmet veren firmamız ile beraber, piyasada farklı firma çoğalması ile bu alanda çalışmaların olması da hızlı şekilde bir ivme kazanıyor. Bu konuda hizmet almak için özel olarak cami halısı hijyeni yapımı isteği oldukça sık  geliyor. Cami halı yıkama firmamız kişilere  uzman kadro yardımı ile beraber doğru ve halı yıkamasına uygun özel solisyon ve yeterli ekipman türleri ile hşzmet veriyor. Böylelikle cami halısı yıkama  ve etkili temizlenmesi uygulaması da firmamız ile en güzel biçimde yapılıyor.

Firmamız İle Düzgün Hizmet Garantisi

Firmamız, cami halısı temizleme ile sizlere en uygun fiyat ve kaliteli hizmet sunuyor. Alanında uzman, profesyonel kadro ile tam ekipmanlarla kusursuz bir cami halısı  yıkama hizmeti sunuyor. Yılların tecrübesi ile faaliyet gösteren firmamız, bu konuda oldukça verimli sonuçlar alıyor. Firmamızı günün her saatinde arayıp, bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz.

Temizliği yapılacak olan cami halılarını yetkili çalışanlarımız gelerek halıları araçlarımıza yüklerler. Daha sonra yıkama alanlarımızda özel makinalarımız ile toz ve kirlerin giderilmesi için süpürme işlemi yapıyoruz. Özel solisyonlarımız ile halıları etkili şekilde yıkayıp, kurutmaya bırakıyoruz. Bütün bu işlemlerde oldukça dikkat ve itina ile yapıp, sizlere en iyi sonuçları vermek için çalışıyoruz.

Üzerimize düşen sorumluluğun bilinci ile hareket ediyor olup, bu anlamda işini en iyi biçimde yapan ekip ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook

Sinema Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama konusunda çalışmalar yapan firmamız tüm koltuk modellerini özel makineler yardımı ile yıkamaktadır. Koltuk yıkama hizmet içeriği ile sektör içerisinde lider konumda yer alan firmamız en iyi şekilde yardımcı olmaktadır. Koltuklar yıkanmadığı zaman kirli bir görüntünün oluşmasına neden olacaktır. Ayrıca hijyen açısından da olumsuz bir durumun oluşmasına imkan yaratır. Bunun için belirli aralıklarda yıkanması önem taşıyacaktır. Koltuk yıkama aşamasında kesinlikle koltuklarınıza herhangi bir şekilde zarar verilmez. Dokusu ve yapısında bozulma oluşmaz. Yıkama işlemi kısa süre içerisinde yapılır ve koltuklarınız temiz bir şekilde size teslimi yapılır. Yerinde yıkama hizmeti içeriği ekonomik fiyat politikası ile size sunulmaktadır.

Profesyonel Sinema Koltuk Yıkama Hizmeti

sinema koltuk
Sinema Koltuk Yıkama

Sinema koltuk yıkama hizmeti alanında uzman ekip tarafından verilir. Teknolojik alt yapıya sahip olan makinelerimiz derinlemesine temizlik yapar. Yıkanan koltuk daha canlı ve temiz görünecektir. Sinema salonlarında kişi sayısı sürekli olarak değiştiği için devamlı temiz görünmesi gerekir. Kirli bir görüntü dekorasyona da olumsuz etki oluşturur. Müşterilerinizin temiz bir ortam görünmesi marka bağlılığı açısından da önem taşır. Sinema koltuk yıkama hizmeti almak istediğinizde iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Ekonomik fiyat politikası ile firmamız size yardımcı olacak ve en iyi şekilde yararlanmanıza imkan sunacaktır. Tüm koltuk modelleri özel makineler yardımı ile yıkanmakta ve pozitif sonuç almanız sağlanmaktadır.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook

Sandalye Yıkama

Ofisinizde, evinizde veya herhangi bir yerde kullandığınız sandalyelerin temizliği hem hijyen hem de görsel açıdan önem taşır. Bundan dolayı bakımlarının belirli aralıklarla yapılması önem taşıyacaktır. Yıkama hizmet içeriği uzmanlık isteyen bir konudur. Bunun için mutlaka kurumsal destek alınması gerekir. Firmamız bu konuda geliştirdiği yöntemlerle hizmet vermekte ve bunu da yasal olarak müşterilerine sunmaktadır. Yıkama işlemi eğitimli uzman personel tarafından verilir. Yıkama sırasına kullanılan temizleyici ve şampuan ürünler doğal olarak size sunulur. Bu da sandalyenizin daha derinlemesine temiz olmasına olanak sağlar. Sandalye yıkama işlemi sırasında makineler özel donanıma sahip olduğu için temizliği etkili bir şekilde yapacaktır.

Sandalye Yıkama Fiyatları

sandalye yıkama
sandalye yıkama

Sandalye yıkama fiyatları konusunda firmamız müşteri odaklı bir çalışma sunar. Ekonomik fiyat politikası benimsenir ve buna bağlı olarak en iyi hizmet içeriği sağlanır. Hizmet almak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayabilir ve randevu oluşturabilirsiniz. Uzman personel yıkama aşamasında sandalyelerinizi inceler ve yıkama tekniği oluşturur. Yıkama sırasında çevreye herhangi bir şekilde zarar verilmez. Etkili bir yöntemle yıkama yapılarak sandalyeleriniz temiz hale getirilir. Sandalyeler yıkama aşamasında kimyasal etken maddeler kullanılmaz. Sandalyelerin yıkanması kullanım ömrüne de etki eder. Ayrıca hijyen açısından da temiz görünmesine imkan verir. Bunun için belirli aralıklarda yıkama hizmetini firmamızdan alabilir ve verim elde edebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook

Restoran Koltuk Yıkama

Restoranlarda kullanılan koltukların görsel açıdan temiz görünmesi gerekir. Bu sayede müşteri memnuniyeti sağlanabilir. Ayrıca koltukların temiz olması hijyen açısından da önem taşıyacaktır. Belirli aralıklarla yıkanması ve temizlenmesi gerekir. Restoran koltuk yıkama hizmeti uzmanlık isteyen bir konudur. Bunun için de alınacak hizmetin mutlaka profesyonel bir firmadan olması gerekir. Firmamız koltuk yıkama konusunda geçmişten gelen deneyim ve tecrübe ile hizmet vermektedir. Tüm koltuk modelleri konusunda destekleyici ve kurumsal bir hizmet sunmasının yanı sıra hijyen kurallarına uygun olarak da destek verir. Bundan dolayı güvenilir bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Yıkama Nasıl Yapılır

restoran koltuk
restoran koltuk yıkama

Restoran koltuk yıkama hizmetine başlanmadan önce koltuklarınızın analizi yapılır. Koltuklarda kirlilik durumu tespit edilir. Yıkama sonrası koltuklarınızın üzerinde buluna toz ve lekeler ortadan kalkacaktır. Bunun için de etkili bir yıkama yapılması gerekir. Firmamızda bulunan yıkama makineleri en yeni teknik donanıma sahip modern makinelerden oluşur. Bu da yıkamayı daha profesyonel bir hale getirmektedir. Restoran koltuk yıkama işlemi için kullanılan natürel şampuanlar derinlemesine temizlik yapılmasını sağlar. İçeriğinde kimyasal etken madde bulunmaz. Temizlik aşamasında koltuklarınız sıra ile yıkanır. Tüm bu hizmet içeriği uzman personel tarafından güler yüzlü hizmet içeriği ile sunulmaktadır. Yıkama fiyatları koltuk sayısına göre belirlenmektedir. Profesyonel ve kurumsal hizmetimiz sayesinde restoranınız daha temiz görünecek ve müşteri ilişkilerinizde buna bağlı olarak artış gösterecektir.                

Sosyal medya hesaplarımızı takip etmenizi isteriz. Instagram – Facebook