Güzelyalı Koltuk Yıkama

Güzelyalı Koltuk Yıkama Firması

Bursa Güzelyalı Koltuk Yıkama firması olarak Mudanya bölgesine haftanın her günü koltuk yıkama ve yatak yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuklarınızı yerinde yıkama yapıyoruz ve diğer ev ürünlerinize hiç bir zarar vermeden temizliği gerçekleştiriyoruz.

Son dönemler de gelişen teknoloji ile artık temizlikte daha kolay hale gelmiş durumdadır. Bu kolaylık bizler için en önemli olan zamanı daha iyi değerlendirmemize yardımcı oluyor. Bizler koltuklarınızı yıkarken siz kendi işinize yönelebilir ve zamanı en iyi şekil de değerlendirebilirsiniz. Mudanya Güzelyalı bölgesin de bir çok koltuk yıkama hizmeti veren firma bulunuyor olsa da çoğunluğu bireysel kişilerdir. Onay koltuk yıkama olarak kurumsal hizmet vermeyi hedefleyen ve bu hedefe doğru hızlıca adımlar atan bir firmayız.

Çalışma arkadaşlarımız işlerin de hamarat ve tecrübe sahibidir. Gerek koltuklarınız gerek yatak ve diğer ürünlerinizin temizliğini aynı gün içerisin de hiç bir maddi hasar vermeksizin tertemiz edebilecek donanıma sahip bir ekiple çalışıyoruz. Koltuklarınızın bulunduğu adrese en uygun zaman da gelerek sizleri bekletmemeye özen gösteriyor ve randevu saatlerimize riayet ediyoruz. Bu konu da en net ve garantili hizmet veren Bursa’da tek koltuk yıkama firmasıyız!

En Uygun Koltuk Yıkama Fiyatları

Bursa’nın her bölgesine en uygun koltuk yıkama fiyatlarını biz sunuyoruz. Bu sözümüz de iddialıyız ve net fiyat garantisiyle çalışan tek firmayız. Fiyat almak için dilerseniz web sitemiz üzerin de bulunan Fiyat Listesi sekmesini inceleyebilirsiniz. Telefon numaralarımızı kullanarak bizlerden fiyat alabilirsiniz veya whatsApp hattımıza koltuklarınızın fotoğrafını gönderin hemen fiyat verelim.

Fiyatlistesi
Koltuk Yıkama Fiyatları

Daha detaylı bilgi almak istiyor ve bilgi almadan evvel adres ve telefon numaralarınızı bildirmek istemiyor musunuz?

Web sitemiz de sağ alt köşesin de sohbet kısmına tıklayarak sadece isminizin zorunlu olduğu kısmı doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Instagram adresimiz veya Facebook sayfalarımız da bizimle iletişime geçebilir ve dilediğiniz kadar bilgi talep edebilirsiniz.

Hemen Ara: 0532 390 84 99

WhatsApp: Whatsapp Hattı

Instagram: @onaykoltukyikam

Facebook: @onaykoltukyikama

5D3C76A4 707B 4DF2 8B94 D58C212C2829
Güzelyalı Koltuk Yıkama