Yıldırım Koltuk Yıkama | Onay Koltuk Yıkama BURSA

Yıldırım Koltuk Yıkama

Yıldırım Koltuk Yıkama

Onay koltuk yıkama olarak Bursa Yıldırım ilçesin de koltuk yıkama hizmeti sunmaktayız. Yıldırım koltuk yıkama firmaları arasın da en uygun fiyatlarla kaliteli hizmet garantisi veren ender firmalardan biriyiz.

Yıldırım ilçesin de bulunan bir çok mahalle ve köylere ücretsiz servis imkanı sunuyoruz. Detaylı koltuk temizliği yaparak koltuklar da bulunan leke ve kirleri temizliyoruz. Bölge ve mahalleye göre ayrı fiyat uygulamıyor Bursa’nın her bölgesine net fiyat garantisiyle koltuk temizleme hizmeti veriyoruz. Bursa’nın gözde ilçelerinden olan Yıldırım ilçesi nüfus bakımından bir diğer ilçelerden daha fazla müşteri edinmemize sebep oluyor. Bu yüzden Yıldırım bölgesi bizim için her zaman önemli bir rol oynamaktadır.

Yıldırım koltuk yıkama ve temizlik hizmeti almak isteyen müşterilerin bizlere ulaşarak fiyat almadan farklı bir firmayla çalışmasını istemiyoruz. En uygun fiyatlarla kaliteli bir temizlik hizmetini sunduğumuzu iddia ediyoruz ve memnuniyet mesajlarımız ile kanıtlıyoruz. Bir çok firmanın Google haritalar kısmın da profil bilgileri olmamasına karşılık kendimizi sosyal medya ve Google araçlarıyla müşterilere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bizimle çalışan ve memnuniyet mesajlarına göz atmak ve yorumlamak isterseniz şu linke tıklayınız. >> https://g.page/r/CWSNzLYUSaiGEAg/review

Google Koltuk Yıkama Hizmeti

Google araçları sayesin de bizlere ulaşan müşterilerimizin yorumları ile yeni tanışacak müşterilerimiz referans almaktadır. Bu referans sistemi ile bir çok müşteri gönül rahatlığı ile bizleri tercih etmekte ve tavsiye etmektedir. Haritalar kısmın da bulunan profil bilgilerimizi inceleyerek hakkımız da daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Hizmetimizden memnun olan müşterilerimizi görebilir ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Sizler de bizleri tercih ederek profilimize yorum yapabilirsiniz gerek memnuniyet gerek şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Bizimle çalışmanız ve bizi tavsiye etmenizden daha etkili bir tanıtım yöntemi bilmiyoruz. Bu yüzden her müşterimiz ile özel ilgileniyor ve işimize gerçekten sahip çıkmaya özen gösteriyoruz. Yıldırım koltuk yıkama olarak sunduğu hizmetlerin arkasında durarak olası problemler de ücret iadesi veya ücretsiz işlem tekrarı gerçekleştiriyoruz.

Biz Nasıl Koltuk Yıkıyoruz?

Buharlı koltuk yıkama ile sulu yıkama arasında ki farkı inceledikten sonra sulu yıkama makinelerini almaya karar kıldık. Buharlı sistemler ile yüzeysel temizlik yapılıyor olması müşterileri cezbediyor olsa da doğru olan sistem sulu yıkama mantığıdır. Neden mi bunu söylüyoruz? Çünkü buharlı sistemler ile yüzeysel temizlik yapılmakta olup derinlemesine temizliği mümkün olmuyor. Ayrıca piyasa da bulunan buharlı makine örneklerine baktığımız da bile performansı olmayan sadece adı buharlı makinelerdir.

Buharlı makine sistemlerini Türkiye genelin de tercih eden firma sayısı elle sayılır kadar azdır. Sulu yıkama sistemi ise %99’un tercih ettiği ve tavsiye ettiği sistemdir.

Özel olarak üretilmiş KARCHER marka makine ile deterjanlı su püskürtme yapılır. Otomatik fırçalar kullanılarak deterjanlı suyun koltukların yüzeyin de yayılması ve kirlerin yumuşaması için işlem yapılır. Lekeler var ise özellikle lekeli bölgelere özel leke sökücüler kullanılarak lekelerin çözümü de sağlanır. Daha KARCHER marka makinenin vakum özelliği ile fırçalanan koltukların yüzeyinde ki kir tabakası vakumlama yapılır. Vakumlama esnasın da kalan kir ve lekelere tekrar özel deterjanlar ile işlem yapılarak silinmesi sağlanır. Gerekirse el ile fırçalama işlemleri ve daha detaylı püf noktalar denenerek lekeler sökülür.

Koltuk Yıkama Durulama İşlemi

Deterjanlı su ve fırçalama işleminden hemen sonra yapılan vakumlama işlemi bittikten sonra ise makineye saf su konulur ve saf su ile durulama işlemi yapılır. Bu işlem yapılmadığı sürece yine yüzeysel bir temizlik yapılmış olur ki bu nitekim yapılması gerekir. Durulama işleminden sonra görünen ve görünmeyen kirler kontrol edilir ve işlem gerekiyorsa tekrar işleme alınır.

Yıldırım Koltuk yıkama hizmeti sunan her firmanın kesinlikle fırçalama ve durulama işlemi yapması gerekir. Bu işlemleri yapmayan veya kaçınan her firmadan uzak durmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Koltuk Yıkama Fiyatları

Bursa koltuk yıkama fiyatlarını en uygun hale getirerek tüm müşterilerimize net fiyat garantisiyle hizmet götürüyoruz. Bölge ve mahalleye göre ayrım yapmaksızın fiyat listemizi sabitledik ve incelemenizi isteriz. İncelemek için lütfen linke tıklayın. >>> https://www.onaykoltukyikama.com

Bizlerden fiyat almak için whatsapp hattımızı kullanabilir veya sitemizin sağ alt köşesin de bulunan SOHBET kısmından canlı destek alabilirsiniz. Koltuk takımı, yatak, çekyat, baza ve araç koltuk yıkama hizmeti sunuyoruz. Sizler de bizleri tanımak ve çalışmak istiyorsanız hemen arayın.